نتایج جستجو برای عبارت :

گرفتن بازخورد از مخاطب: چه طور دیگران را وادار به تعامل کنیم؟

یکی از دشوارترین موقعیت های دنیا این است که مقابل جمعیت بزرگی شروع به صحبت کنیم اما نتوانیم یک کلمه حرف، نظر، سخن یا ایده از این جمعیت بِکِشیم! موافق هستید؟ شما هم حتما تجربه کرده اید نشستن کنار کسی که مدام با حرف زدن سعی دارید با او ارتباط برقرار کنید اما همچنان شاهد یک کوه یخ هستید که رو به روی شما ایستاده است. یا شاید هم به عنوان یک معلم یا استاد به دنبال مشارکت 100 درصدی افراد در کلاس بوده اید ولی هرگز اشتیاق دانشجویان آن چیزی نبوده است که ش
بچه های گلم هر روز ساعت 18 الی 22 می تونید تکالیف و کارهاتون رو اگه دسترسی داشتید با تلگرام یا واتس اپ برام بفرستید اگر هم دسترسی نداشتید اونا رو پیش خودتون نگه دارید ان شالا اگه مدارس باز شد بهتون بازخورد خواهم داد  .
@Keyhan_Tahapour 
رسانه را اگر امری ایستا در نظر بگیریم، جذب مخاطب را در میزان فراگیری و تطابق طبع آن با عموم مردم باید جست. اما رسانه فقط ایستا نیست. پویایی رسانه ما را از کم‌بود مخاطب نمی‌ترساند، که ما را از کم‌بودن رسانایی برحذر می‌دارد. رسانایی یک رسانه، توانایی آن در برانگیختن مخاطب برای انتشار رسانه است؛ یعنی همان رابطۀ نرخ جذب با تعداد مخاطب فعلی. ساختارهای ایستای رسانه، ما را به طرح و طبع مطبوعات به ذائقۀ مخاطب و نهایتاً ذائقه‌بازی می‌خواند؛ ولی
تعامل در اینستاگرام با چه معیار های سنجیده می‌شود؟ در دنیای امروزی با گسترش شبکه‌های اجتماعی به خصوص اینستاگرام، سبب به وجود آمدن مفاهیم و اصطلاحات جدیدی در این زمینه شده و روز به روز در حال بزرگ شدن و پیشرفت می باشد. اطلاع از این مفاهیم و نحوه سنجش و اندازه‌گیری آن‌ها برای فعالان اینستاگرامی بسیار مهم و حائز اهمیت است زیرا هرچه شناخت شما از نرخ تعامل اینستاگرام بالا باشد در واقع بهتر اون رو درک میکند و این باعث میشه صفحه شما افزایش بازد
خب آدم جایی می نویسه که مخاطب داشته باشه؛ یعنی معمولا اینطوریه. البته ممکنه کسی بگه که من خودم مخاطبامو میسازم؛ من به همچین کسی تبریک می گم، پشتکار خوبی داره!
من همچین پشتکاری ندارم؛ جایی که مخاطب نباشه مثل اغلب آدما حوصله نوشتن و حرف زدن ندارم؛ دیوونه نیستم که بلند بلند فکر کنم!
تنها چیزی که می تونه منو ترغیب به نوشتن کنه اشتباه بودن این گزاره است که توی بلاگ مخاطب ندارم.
در هر لحظه حجم زیادی محتوا در اینستاگرام تولید می شود اما فقط یک دسته از محتوا ها مورد توجه قرار می گیرند .
آن دسته که از ارزش افزوده به همراه دارد. یعنی علاوه بر حرف اصلی ، چندین فاکتور ارزشمند دیگر به بیننده ارائه می کند مثلا زیبایی بصری دانش 
حالا بریم سراغ یه ایده ی ساده برای اینکه دیزاینر ها بتوانند علاوه بر اینکه آثار خودشون رو به اشتراک می ذارن ارزش افزوده ای هم به محتواشون اضافه کنند. 
هر پستی که میشازین فقط شامل طرح نهایی شما نباشه چو
گذار از بازاریابی سنتی به بازاریابی دیجیتال
بازاریابی سنتی روی پیام فشاری(ارتباط یک سویه برای رساندن پیام مخاطب) تمرکز داشت و از رسانه های پخش صوتی و تصویری و چاپی برای ارتباط با توده مخاطبان استفاده می کرد.در بازاریابی سنتی ارتباط با کاربر در نظر گرفته نمی شد و حداقل فرصت ها برای تعامل و بازخورد بین مشتریان و سازمان وجود داشت و کارکنانی که به طور مستقیم با مشتری در تعامل هستند این گفتگوهای احتمالی را مدیریت می کردند.
با گذشت زمان،آن ها این
از جمله آثار زیانبار تنبیه به معنای عام آن میتوان به چهار بازخورد زیر اشاره داشت که به چهار ت تنبیه معروفند. 

البته بسیار مهم است که ما تنبیه را حذف نمیکنیم بلکه به آن ساختار و شکل صحیح میدهیم و گفتن این مسائل به معنای نفی اقتدار و دادن بازخورد مناسب به اشتباه نیست. 

اگر ما با رفتار هایی مثل سرزنش، توبیخ، عتاب، تنبیه بدنی و... با کودکمان برخورد کنیم، کودکمان به یکی از این چهار نتیجه دچار خواهد شد. 
ادامه مطلب
به کودکان بیاموزید خوبی‌های حتی کوچک و اندک دیگران را ببینند و بازخورد مثبت بدهند. این رفتار باعث می‌شود تا دیگران نیز به ما بازخورد مثبت بدهند. فراموش نکنید که گاهی دید منفی و بدبینانه، نشانه‌ای از یک اختلال اعصاب و روان مانند افسردگی، اضطراب، اختلال سلوک و شخصیت یا مشکل و اختلال دیگری است و چنان‌چه نمی‌توانید شیوه‌ی نگرش منفی کودک خود را اصلاح کنید، شاید روان‌پزشک یا روان‌شناس کودک بتواند به شما کمک کند.
نوع گزینش مخاطب 
در فیلم و تصویری که می‌بیند،
صدا و موسیقی که می‌شنود،
قلم و متنی که میخواند،
در سطح ارزشمندی تولید رسانه ای موثرست؛ موثر در پاسخ به نیازهای حقیقی مخاطب.
نتیجه ارضای هوشمندی مخاطبان، مشاهده محتوای ارزنده ترست.
سنجه تفکر با همراهی نمودن هوشمندی مخاطب، غنی ترین به روز آوری‎ها را هدیه می دهد.
فیلم سینمایی نشانه ها(اثر ام نایت شیامالان-M. Night Shyamalan) فیلمی است معناگرا با رویکرد مذهبی و البته چاشنی ترس و دلهره که هم سلیقه مخاطب عام را اغنا می کند و هم مخاطب خاص را وادار به تحسین می کند.در واقع نشانه ها مجموعه علائمی برای آگاه کردن بندگان از حکمت خدا و وجود قدرتی مطلق و تسلیم شدن در برابر آن است که کشیشی به نام گراهام(با بازی میل گیبسون)آن را به نمایش میگذارد .
وجود موجودات دیگر در کرات دیگر نشانه قدرت او محسوب میشود و اثبات گستره جهان هست
همه این شباهت ها ...
همه این تله پاتی ها ..
به قول مامان همه این هاپو شدن های یهویی 
همه این غصه تراشیدنای مشترک ...
همه این اشکای دم مشک ...
همه این بی حوصله بودن حتی برا حرف زدن و حتی تر برا نفس کشیدن هامون ....اتفاقیه!
آره ...
اینکه من این سر دنیا و تو اون سر دنیا ...تو یه حالیم ..._و نپرس از کجا میدونم حالتو که به قول یکی کلاغ ها همه جای دنیا پرواز میکنند ..._
همش تصادفیه ...
نشونه هیچی نیس ...
مگه نه؟
دلم به هیچی خوش نمیشه ...
قول میدم !
....
بی مخاطب ترین متن مخاط
در قرآن کلمات غضب و غیظ مترادف با خشم هستند.در زبان فارسی خشم و غضب و غیظ با عصبانیت تقریبا یک معنی دارند.در این پست ما بطور مشخص به ارتباط واژه غضب با خداوند در قرآن میپردازیم.در قرآن چندبار آمدهاست که خداوند غضب میکند و خشم میگیرد(وَغَضِبَ اللّهُ ).
تعریف غضب یا خشم:"غضب" عبارت از به هیجان آمدن خون قلب برای گرفتن انتقام استبا دقت به تعریف بالا متوجه میشویم این حالت یک نوع "تغییر و دگرگونی" است،از حالی به حالی شدن.این یعنی بی ثباتی.در حالیکه تغ
 چگونه بازخوردِ درست، می‌تواند به بهبود عملکرد کارکنان کمک کند؟

توانایی دریافت و ارسال بازخورد مهارت مهمی است که وقتی به طور موثر انجام شود، می تواند تغییرات مثبتی ایجاد کند. با این حال ارسال و دریافت بازخورد اغلب یکی از چیزهایی است که ما بیشتر در محیط کار از آن می ترسیم. بنابراین، راهی وجود دارد که اطمینان حاصل کند که مکالمات بازخوردی سازنده و مثبت است، نه چیزی که باید  اجتناب کرد.
ادامه مطلب
یک روزی یک نفر که عزیز هم بود، برایم از تعامل حرف زد و اینکه بخواهی نخواهی توی تعامل با آدم های دیگر یک چیزی دستت را میگیردنه لزوما این که حرف گهر باری بشنویهمیشه اینطور نمیشوداما مثلا عکس العمل ها هم خودش کلی حرف برای گفتن داردیا حتی حرف های نا درست شاید حتی خیلی نا درست(کسی چه میداند شاید هم درست)یک روز دیگر یک نفر که خیلی عزیز بود پیشنهاد داد امتحانش کنمفعلا تصمیم به تعامل گرفتممدت دار نیست و از این تصمیم های در لحظه در آمدههر لحظه ممکن است
هرروز زمان زیادی مشغول شنیدن هستیم. درواقع، ۵۵ درصد از روز ما صرف
شنیدن می‌شود و بین ۲۰ هزار تا ۳۰ هزار کلمه را می‌شنویم. جریان گفتن و
شنیدن به‌همین سادگی نیست. مخاطبان فقط یک‌پنجم از حرف‌های ما را به ذهن
می‌سپارند. بیشتر حرفی که می‌زنیم، از یک گوش آن‌ها وارد و از گوش دیگر
خارج می‌شود. شاید مردم به ما نگاه کنند و حرف‌هایمان را بشنوند؛ اما واقعا
به‌گفته‌هایمان گوش نمی‌دهند و آن‌ها را خیلی زود فراموش می‌کنند.
راز
مجذوب نگه‌داشتن دی
دراز کشیده‌ام روی تخت. چند ساعتی‌ست که چراغ اتاق را خاموش‌ کرده‌ام و روز را به زعم خودم تمام. روز امّا ادامه پیدا کرد و حالا کم مانده گریه‌ام بگیرد. از پیچیدگی‌های روابط انسانی دارم به جنون می‌رسم، از پیچیدگی‌های ذهن خودم هم. عجیب و تکان‌دهنده است، تعداد خیلی زیادی آدم دیگر در جهان هستند که دوتا پا دارند و دو دست و یک کلّه. نهایتاً هم خیلی شبیهند. امّا تعامل با هرکدامشان، نسبت به تعامل با دیگری متفاوت است. نه‌تنها ارتباطت به عنوان خواه
مثل معروفی وجود دارد که می‌گوید افراد پیش از سخنرانی آماده هستند تا شلاق بخورند اما در مقابل دیگران حاضر نشوند؛ این در حالی است که در پایان آن حاضر هستند گلوله بخورند و به کار خود ادامه دهند! برای خیلی‌ها سخنرانی دستِ کمی از جنگ‌ها و کشمکش‌های داخلی یک کشور ندارد. در چنین شرایطی هر بخش از بدن ساز خودش را می‌زند و هماهنگ کردن متن با آن چه که واقعا روی صحنه اتفاق می‌افتد تقریبا غیرممکن می‌شود. سخنرانان بزرگی مثل هانری وارد‌پیچر در ابتدا ا
از جمله آثار زیانبار تنبیه به معنای عام آن میتوان به چهار بازخورد زیر اشاره داشت که به چهار ت تنبیه معروفند. 

البته بسیار مهم است که ما تنبیه را حذف نمیکنیم بلکه به آن ساختار و شکل صحیح میدهیم و گفتن این مسائل به معنای نفی اقتدار و دادن بازخورد مناسب به اشتباه نیست. 

در ضمن در این بیان کلمه تنبیه اشاره به معنای عام آن دارد و الا در ادبیات تربیتی این مقوله با سه واژه تنبیه، مجازات و کیفر بیان میشود و توضیح این سه واژه مطلب جداگانه ای میطلبد
ضرورت دوستی و دشمنی (تولی و تبری) برای خداوند
ابن شعبه حرانی رضوان الله علیه روایت کرده است:
وَ قالَ الْجَوادُ علیه السلام : اَوْحَى اللّهُ اِلى بَعْضِ الأنبِیاءِ: أمّا زُهْدُكَ فی الدُّنیا فَتُعَجِّلُكَ الرّاحَةَ وَامّا انْقِطاعُكَ اِلىَّ فَیُعَزِّزُكَ بی، وَلكِنْ هَلْ عادَیْتَ لی عَدُوّا وَ والَیْتَ لی وَلیّا.
امام جواد علیه السلام فرمودند: خداوند به یكى از پیامبران وحى كرد: اما زهد تو، آسایشى را به دنبال دارد كه به زودى به تو خواهد رس
هدف های‌کلی: تقویت قدرت جستجوگری، تغییر زاویه ی دید، و مشارکت آن ها در بازآفرینی قصه ها و به واسطه ی آن ایجاد تعامل بین قصه گو و مخاطب، ایجاد فضاهای خیالی متعدد برای مخاطبان که در آن آزادی عمل زیادی برای مواجهه با آنچه خود در خلق آن دست داشته اند وجود دارد.
مقدمهقصه های خوب معمولاٌ از ساختاری قوی برخوردارند. ساختار عمومی قصه ها معمولاٌ شامل سه بخشِ زمینه چینی، بدنه ی اصلی قصه و پایان بندی است. این ساختار در مجموع چارچوبی برای سیر منطقی سلسله
{font-family:'B Yekan';
src: url("/fonts/YekanWeb-Regular.woff") format("woff");}
*{font-family:'B Yekan';}
h2 {
text-align: right;
}
p {
text-align: right;
font-size: 16px;

}
دکلمه
گاهی کلیپ هایی که منتشر می شوند می توانند جذابتر باشند. گاهی این کلیپ ها با یک صدای دلنشین مخاطب بیشتری را به خود جذب می کند. گاهی فقط یک دکلمه کافی است که مخاطبان توجه بیشتری به کلیپ کنند و آگهی بازخورد بهتری ایجاد کند. 
ادامه مطلب
سخنوری فنی است که بوسیله آن گوینده،شنونده را به سخن خود اقناع می کند .پس قصد و غرض ما از سخنوری همین دو نتیجه است که شنونده ، سخن ما را بپذیرد .هر سخنرانی‌ که می خواهد سخنرانی کند باید از این سه اصل مهم : چه گفتن ، چگونه گفتن و چرا گفتن پیروی کند . این سه اصل مهم گویندگی در گفتگو های روزمره هم به کار می رود.با توجه به آداب‌ و احوال مخاطب کاری کنید که دل شنونده را بدست بیاورید ، مخاطب را به درک مطلب حرفتان برسانید و در آخر در دل مخاطب انگیزه ، شور و

آن دسته از راهکارهایی است که یک شرکت از آن تبعیت می‌کند تا در جامعه به شکلی منسجم، واحد و برای اهداف دراز مدت دیده شود. این راهکارها شامل اهداف و قوانین شرکت، نوع تعامل با شرکت‌های دیگر و جامعه در کنار هویت ‌بصری که از آن دیده می‌شود. هویت ‌بصری نیز شامل تمامی تبلیغات و پوسته ظاهری شرکت در تعامل با جامعه است، همانند نام یک شرکت، لوگو و آیکن‌های مورد استفاده، شعار تبلیغاتی، اصوات و آهنگ‌های بکار ‌رفته در تبلیغات، رنگ‌های خاصی که در تب
فهرست    کپشن (Caption) چیست؟چگونه کپشن خوبی بنویسیم؟نکات مهم برای نوشتن یک کپشن خوب1.ایده یابی2.اهمیت مخاطب شناسی3.استفاده از لحن و سبک مشخص4.نتیجه گیری و فراخوانی داشته باشید5.جذابترین جمله را اول قرار دهید6.تعامل با کاربران (CTA)7.استفاده کردن از هشتگ #8.متن پایانی خوبی بنویسید9.طرح سوال10.کاربران را تشویق به مراجعه به لینک بیو خود کنید.محدودیت های کپشن اینستاگراممعنی پ.ن در کپشن هااهمیت نوشتن کپشن خوبکپشن خوب همیشه یکی از ضروریت های هر رسانه ای م
7 مرحله برای دریافت بازخورد موثر چیست ؟
عبارت طراحی یکی از بخش های یک پروژه است که باید با همکاری بیشتری انجام شود .
این بخش می تواند کاملا کاربر را گول بزند که در طراحی سایت گشت و گذار کند .
ارائه یک بازخورد سازنده یکی از بخش های حیاتی این روند است .
اما اکثر اوقات می تواند چیزی باشد که کل یک پروژه را سر پا نگه می دارد .
به منظور اطمینان از یک نتیجه موفقیت آمیز ، ارتباط شفاف می تواند نکته کلیدی در طراحی سایت باشد .
همچنین این نیز مهم است که تمامی
ما خیلی از اوقات مخاطب رو نادیده می‌گیریم. شاید ذهنتون بره به سمت تلویزیون و به طور کلی صداوسیما؛ که از نگاه قشر خاصی، تبدیل شده به نماد جایی که مخاطب رو نادیده گرفته و هر کاری دلش می‌خواد، می‌کنه.اما اگر دقت کنیم می‌بینیم که تقریباً بیشتر رسانه‌ها، بیشتر تولیدکنندگان محتوا، توی این مملکت به مخاطب خودشون احترام نمی‌ذارن. از رادیو و تلویزیون تا روزنامه‌ها، از شبکه نمایش خانگی تا تلویزیون‌های اینترنتی، از سایت‌ها تا کتاب‌ها و... و این
سلام.
در این هیاهو سیاسی و اجتماعی ، من بعد از سال ها تصمیم به برگشت به جمع وبلاگ نویسان کردم.
هشتگ جنجالی و داغ این روزها مرتبط با کلیپ هایی است که از مدارس منتشر شده است که در آن موسیقی از یک خواننده ی قدیمی زیر زمین ایران که البته بعد از خارج شدنش از ایران به او اصطلاحا لس آنجلسی گفته می شود، منتشر شده است. نام این خواننده که خودش هم انتخاب کرده ساسی مانکن است. هرچند به مانکن هیچ شباهتی ندارد و صرفا یک لقب است که خودش انتخاب کرده.
صرف این اتفاق
معلمان تازه کار زیادی وجود دارند که در سال های اول تدریس خود نیازمند مشاوره درسی و راهنمایی های معلمان با تجربه هستند تا بتوانند برنامه ریزی سال تحصیلی و روش های آموزشی نوین را به خوبی پیش ببرند. معلمانی که سال ها است در زمینه آموزش فعال بوده اند می توانند روش های تدریس، نوع تعامل با دانش آموزان، ترفند های آموزشی، برنامه ریزی درسی و نحوه کنترل عصبانیت در مواقع حساس را به معلمین تازه کار آموزش دهند تا این افراد با خیال راحتر و با اعتماد به نف
هر انسانی شخصیت و روحیاتی دارد که اگر ما بتوانیم خصوصیات شخصیتی و روانی آن شخص را پیدا کنیم و برخوردمان را متناسب با روحیات او پایه‌ریزی کنیم به موفقیت و بازخورد خیلی خوبی در تعامل و معاشرت خواهیم رسید.جدای از شخصیت و روحیات هر انسان که به صورت جزئی در هر فرد وجود دارد ما باید بدانیم اصلی‌ترین تفاوت و تمایز انسان‌ها در زن بودن و مرد بودن آنهاست، و ما با دانستن تنها یکسری از اطلاعات کلی و همه‌گیر که در مورد مردان زنان وجود دارد می‌توانیم ب
راستش من هنوز از آن آدمها نشده‌ام که از تنهایی و خلوتشان لذت ببرند و استفاده‌ای مفید کنند. من هنوز برای رابطه‌ای دست و پا میزنم، هنوز دلم را به مخاطب‌های واهی توییتر و اینستا خوش کرده‌ام، هنوز از خودم فرار می‌کنم. اما من این آدم نخواهم ماند. من تغییر می‌کنم و یک روز واقعا تنهایی‌ام را بغل می‌کنم و با یک خروار کتاب و سوال و ایده خلوت می‌کنم.
کارگاه با کفش های کودکم
موسسه برگزاری : همنوا
تاریخ برگزاری : 4 بهمن ماه 1398
مربی و تسهیل گر: علی ترقی جاه

کارگاه با کفش های کودکم به بررسی نقش تعامل سازنده با کودک می پردازد.
مربی با سوال تعامل چیست شروع می کند و از ویژگی های یک تعامل دو سویه و سازنده صحبت می کند.
حساس بودن، گرم و صمیمی بودن، دقت و شفافیت، امنیت و ساختار و ... از جمله ویژگی هایی است که در این جلسه به توضیح آن ها پرداخته می شود.
در این میان زوایای دیدگاه والد و مربی به فضای کشف کود
اگر شما با مخاطب خاص سر و کار دارید که خوب مقصود این مطلب نیستید
مقصود اینجا دسته ای از افراد هستند که هنوز با فرد مورد نظر خود آشنا نشده اند بله تأکید می کنم بر روی کلمه ی آشنا_
وقتی در ذهن خود مخاطبی دارید واقعا چگونه با او برخورد می کنید و خواهید کرد من میخواهم توجه شما را جلب کنم به این نکته که تنها زمانی ملاک ارتباط طرفین است که آنها با هم روبه رو می شوند و مهم نیست که از هم آشنایی قبلی داشته باشند یا نه اما معیار آن زمان است
اضافه می کنم که
هنر چیه؟
شاید ظاهرا به موضوع گروهمون، یعنی عدالت ربطی نداشته باشه، ولی دونستنش لازمه. پس به طور خلاصه:
ماجرا از این قراره: ادراک در کل به دو دسته تقسیم میشه: ادراک عقلی. ادراک حسی.
1-ادراک عقلی ریشه علم هست، و ادراک حسی ریشه هنر.
2-کسی که عادت داره مطالب رو عقلی بیان کنه، بالقوه دانشمند یا فیلسوفه، کسی که عادت داره مطالب رو حسی بیان کنه، بالقوه شاعر یا هنرمنده.
3-علم مربوط به خودآگاه دانشمند یا فیلسوفه، ولی هنر مربوط به ناخودآگاه هنرمنده.
4-اثر هن
 طراحی اپلیکیشن ممکن میباشد با افرادی تماس بخش اعظمی دارید و نیز در تلگرام خویش شبکه ها و تیم های متعددی داشته باشید که برگه مرتبط با فرد آیتم نظرتان به انتهای لیست میرود.با استعمال از پین کردن مخاطب می توانید مدام پیام های او‌را در اولِ لیست قرار دهید.درپی طرز پین کردن مخاطب در تلگرام را فراگیری خوا هیم بخشید.
 ورژن دسکتاپ
برای این که یکی مخاطبین خویش را پین نمائید، کافیست از سمت چپ روی مخاطب آیتم نظرتان را تعیین فرمائید و روی آن کلیک راست
نوع گزینش مخاطب 
صدا و موسیقی که می‌شنود،
قلم و متنی که میخواند،
در سطح ارزشمندی تولید رسانه ای موثرست؛ 
موثر در پاسخ به نیازهای حقیقی مخاطب.
سنجه تفکر با همراهی نمودن هوشمندی مخاطب، غنی ترین به روز آوری‎ها را هدیه می دهد.
ایجاد سازگاری در بین نسخه‌های مختلف یک API کاری‌ست که برای مطمئن بودن از قابلیت تعامل با API باید انجام شود. شما در این روال با ارائه نسخه جدیدی از یک API باید مطمئن شوید که مشتریان‌تان که از نسخه قدیمی استفاده می‌کنند هنوز قابلیت تعامل با آن را دارند. در این مطلب از وبسایت راکت قصد داریم در ارتباط با این موضوع نکاتی را ارائه کنیم.
ادامه مطلب
دو سناریو مطرح می‌کنم : اول. یک نفر از من تعریف می‌کند، که من قد بلندی دارم، صدای خوبی دارم، هوش بالایی دارم و ... . دوم. یک نفر دیگر درباره من گفته "دم‌دمی مزاج‌ست، اراده ضعیفی دارد، بی‌عرضه‌ست"
واکنش من به اولی تشکرست. واکنش مودبانه به دومی اما "قضاوت نکن"ست. در حالی که هر دو مورد، قضاوت بود، اولی قضاوت درباره مواردی که از اختیار شخص خارج‌ست، دومی قضاوت درلاره مواردی که در اختیار شخص و تغییرپذیرست.
این لفظ نفرت‌انگیز، "قضاوت نکن" چیزی نیست
نوع گزینش مخاطب
صدا و موسیقی که می‌شنود،
قلم و متنی که میخواند،
در سطح ارزشمندی تولید رسانه ای موثرست؛ 
موثر در پاسخ به نیازهای حقیقی مخاطب.
تعامل با خوانندگان شما برای تجارت آنلاین و برندسازی شما بسیار مهم است.بسیاری از وبلاگ ها / مقالات را می توان روزانه نوشت و به امید دریافت ردپای تجاری در سایت های مختلف قرار داد.اما اگر مشتریان و خوانندگان بالقوه وقت خود را در صفحات شما نگذرانند و آنها را به طور کامل اعتبار سنجی کنند ، نمی توانید به اهداف خود برسید.طبق یک گزارش ، در سال 2016 ، در حالی که بازاریابی محتوا 300 درصد افزایش یافته ، نرخ تعامل فقط 5 درصد افزایش یافته است.منظورت چیه؟این بد
نشسته ام و فیلم زنان کوچک Little Women را نگاه میکنم. داستان زندگی چندتا خواهر است. هر کدام با عقاید و استعدادها و البته آرزوهای متفاوت!
یکی از شخصیت ها که جو نام دارد دختر مو بلوند و سرسختی است که به نویسندگی علاقه دارد. یک جورهایی نقش قهرمان خانواده را دارد که همه را به تکاپو و تلاش وادار میکند. یک جور امید و انگیزه خاصی برای رسیدن به چیزهایی که می خواهد در وجودش قرار داده اند.
حس خوبی که با دیدن این فیلم به من مخاطب منتقل شد مطمئنا تا سال ها اسم این
ترجمه وب سایت یکی از مواردی است که به نظر نمی رسد خیلی دلهره آور باشد تا اینکه در واقع آن را برای خودتان امتحان کنید. از نظر ترجمه مطالب خود ، تا زمانی که شما مترجمان حرفه ای را در سمت خود دارید ، نباید تعجب زیادی داشته باشید. با این حال ، این جنبه های فنی ایجاد یک وب سایت چند زبانه است که اغلب مشاغل را به خود جلب می کند.
متأسفانه ، این یک مورد ساده برای آپلود صفحات به زبان خارجی در وب سایت موجود شما نیست. شما باید محتوا را به زبان صحیح به هر کاربر
دیشب، به اندازه ی مدت ها نگریستن، گریستم. سخت و بی حد ... حال خوبی نداشتم. از عواقب PMS است. ولی اگر PMS هم نبود، باز هم نیاز داشتم به چنین گریستنی .... حالا کمی سبک ترم، اقلا از اشک ها سبک شده ام. از بغض ها سبک شده ام. هنوز اما ... اندوه در دلم جاریست ... اندوهی که نمی دانم از کجاست و چرا هست. 
دیشب نامه های سیمین به جلال را می خواندم. دلم هوا کرد مثل شان مرتب و منظم بنویسم. روزانه نگاری کنم ... نه برای کسی. برای خودم. بی مخاطب بی مخاطب.

امروز، 13 آبان 98
کاتلر:((بازاریابی علم و هنر پژوهش، آفرینش و ارزش گذاری به منظور برآورده ساختن نیاز های یک بازار هدف، در راستای کسب سود است.))
خب؟
 اما بهتر ساده بگیم بازاریابی امروزه یعنی بازار سازی!!!!
یعنی چی؟
شما باید تقاضا ها را بشناسید آنها را بزای مخاطبین تبدیل به نیاز کرده و با تولید محصول با ارائه خدمات در راستای رفع آن نیاز تلاش کنید.
شما باید مخاطب هدف خود را بشناسید و در عین حال کاری کنید که مخاطب شما ، با محصول یا خدمات شما آشنا شود.
چگونه؟
چه روش های
7 مرحله برای دریافت بازخورد موثر چیست ؟
در مورد هدف خود واضح باشید
خیلی از جنبه ها در طراحی سایت وجود دارد که شاید شما به آن زیاد اهمیت نمی دهید .
شما با توجه به جنبه هایی که شاید اهمیت چندانی نداشته باشد ، از آن ها دور می شوید .
این نوع جنبه ها فقط به خاظر علاقه شما است که به آن ها توجه می کنید .
با این حال ، احتمالا شما عضو مخاطبینی نیستید که طراحی سایت شما قصد دارد آن ها را جذب کند .
وقتی که دارید طراحی سایت را نگاه می کنید ، سعی کنید خود را جای
حضور موثر اولیا در کنار مربیان و دبیران بی شک در رشد و بالندگی دانش آموزان نقش بسزائی دارد و این همکاری و تعامل  به حل بهتر مشکلات دانش اموزان و شناسایی هرچه دقیق تر خصوصیات و توانایی های آنها و فراهم نمودن زمینه مناسب برای رشد و ترقی هرچه بیشتر آنها کمک می نماید .به این  جهت برآن شدیم تا بستری را برای تعامل و آشنایی بیشتر اولیا با دبیران و هنرآموزان فراهم نمائیم 
19 آذر 98
شعار ما
هر فرزند نوائی
                  یک شهروند  شاد  هدفمند  و مسئول

آنتی سوشال بودن احتمالا باید نتیجه‌‌ی تجربه‌های تلخ قبلی باشه. همون روان‌شناسی رفتارگرایانه. که میگه قضیه‌ی همه رفتار های ما نتیجه‌ی فیدبک هاییه که از رفتارهای قبلیمون در تعامل با محیط بدست آوردیم. ولی حجمِ این موضوع ، خصوصا تو دانشگاه داره به حد آزاردهنده‌ای برای من زیاد میشه. تنهایی چیزی نیست که من ازش فرار کنم. ولی بی‌شک بزرگترین چیزیه که ازش میترسم. تعامل با بچه هایی که چند سالی از من کوچک ترن به مراتب سخت تر از هم‌سن هاست. خصوصا که
شورای دانش آموزی جهت پیشبرد اهداف خویش نیازمند تعامل با سایر ارگانهای مرتبط با مسائل تربیتی می باشد از جمله روحانیت - دفتر امام حمعه ، کمیته امداد،انجمن اولیاءومربیان وشهرداری ، بهزیستی، بهداشت و....که در ذیل گزارش تعدادی از تصاویر موجود حضورتان ارسال میگردد.لازم به ذکر است کمیته تعاون مدرسه در اثر تعامل با کمیته امدادتوانست کمک هزینه ی آموزشی  بالغ بر 14500000ریال را دریافت نماید و هم جنین در جشن نیکوکاری دراسفند ماه توانست 50بسته اقلام خورا

هورسا رسانه‌ای است از جنس مردم، مردمی که مخاطب، ناشر، ناظر و مدیر این رسانه هستند، مردمی که می‌بینند، می‌خوانند، فکر می‌کنند و نشر می‌دهند، حریم خصوصی را می‌فهمند و به قواعد آن پایبندند، مردمی که هورسا را می‌سازند.

برخی از امکانات هورسا:
 - مشاهده پست‌های دیگران و ارسال پست با محتوای متنی و چند رسانه‌ای؛
 - بازخورد به پست‌های دیگران با لایک، دیس‌لایک، کامنت، بازنشر و پیوست؛
 - اِستوری؛
 - برگزاری و شرکت در نظرسنجی‌های عمومی؛

هورسا رسانه‌ای است از جنس مردم، مردمی که مخاطب، ناشر، ناظر و مدیر این رسانه هستند، مردمی که می‌بینند، می‌خوانند، فکر می‌کنند و نشر می‌دهند، حریم خصوصی را می‌فهمند و به قواعد آن پایبندند، مردمی که هورسا را می‌سازند.

برخی از امکانات هورسا:
 - مشاهده پست‌های دیگران و ارسال پست با محتوای متنی و چند رسانه‌ای؛
 - بازخورد به پست‌های دیگران با لایک، دیس‌لایک، کامنت، بازنشر و پیوست؛
 - اِستوری؛
 - برگزاری و شرکت در نظرسنجی‌های عمومی؛
امروز به اولین دوست آدرس وبلاگم رو دادم. از امروز یک نفر می دونه دختر پشت این پست ها کیه! خیلی دوست دارم هویتم رو براتون فاش کنم. چون بارها تجربه کرده م به محض اینکه هویت و چهره و شخصیتت رو قاطی نوشته ها می کنی سرعت رشد مخاطب به شکل عجیب غریبی زیاد میشه (آخریش همین صفحه آموزش زبانم توی اینستاگرام که در کمتر از دو سال 30،000 تا فالور فعال، خوش ذوق، مؤدب و مهربون و علاقمند به انگیسی جذب کرده (نپرسین آدرس پیج چیه چون نمی گم. اونجا هویتم کاملا فاشه و شن
طراحی لوگو یعنی : معرفی مناسب برند - جذب مخاطب - بالا بردن میزان فروش - ماندگاری در ذهن مشتری - افزایش محبوبیت نام تجاری – تمایز از رقبا - قابل اعتماد جلوه دادن برند - تاثیر مثبت بر رشد کسب و کار - مهمترین مرحله برندینگ - مهندسی ذهن مخاطب - هویت آفرینی - طراحی لوگو موجب کاهش هزینه های تبلیغات شرکت است . بیننده لوگو و مخاطب برند به هر حال مفاهیم و احساساتی ( خوب یا بد ) از آن دریافت خواهد نمود ، بهتر است مفاهیمی از پیش تعریف شده برای این رسانه مهندسی و
تا به حال آرزو داشته اید ارنست همینگوی یا استفان کینگ نسل خود باشید؟ البته وبلاگ نویسی با نوشتن یک رمان یا یک مقاله برای مجلات، کاملاً متفاوت است. وبلاگ نویسان باهوش می دانند که مخاطبان در برهه های زمانی متفاوت، به چه چیزهایی توجه دارند.
در حقیقت، تحقیقات انجام شده در شرکت مایکروسافت نشان می دهد تکنولوژی، میانگینِ زمانِ توجه انسان ها را به 8 ثانیه کاهش داده است. باید ذکر کنیم این مدت زمان، کم تر از میزان توجه ماهی قرمز است!
اجازه دهید صادقان
ما و همکارانمان قصد داریم تعدادی پروژه خوب و کامل جهت استفاده دانشجویان عزیز رشته های کامپیوتر و فناوری اطلاعات و تعدادی دروس عمومی را در اختیار عزیزان قرار دهیم. و در ادامه از بازخورد و رضایت بازدید کنندگان جهت ثبت سفارش اقدام نماییم.
بیشتر از بالا و پایین کردنِ کلماتی که میخوای بگی،
در مورد زمانِ گفتنش دقت و تامل کن!
گفتن نابه‌هنگام صحبت‌های دلنشین هم گاهی مخاطب رو منزجر میکنه،
و حتی گفتنِ نابه‌هنگام حرف حق، میتونه مخاطب رو به راه باطل سوق بده...

+به این مورد در رفتارهامون دقت کنیم. خیلی مهمه. بیان حرفها و ارائه واکنش‌ها به صورت ناگهانی و بدون موقعیت‌سنجی یکی از رایج‌ترین و مهمترین آسیب‌های ارتباطی در جامعه ماست..
در ترجمه گفته شد که باید جایگاه وتعداد شخص ها در نظر گرفته شود .
باید بدانید که   غایب  :        او   ---   آنها
                  مخاطب :      تو  ---   شما
                متکلم :         م   -----  ما
با توجه به این ضمیر های فارسی ، فعل هارا که تشخیص دادید کدام  جایگاه را داردند
متناسب با این شخص ها ترجمه می کنیم
ذهبتم  :  (   تم ) در آخر فعل  نشانه مخاطب است  پس ترجمه متناسب  تو  / شما   خواهد بود
 ذهبتم :   تو / شما ........  اگر فعل  رفت   یا رفت
در این نوشته می خوام ابزاری معرفی کنم بهتون که به کمکش در الکسا رتبه میتونین بگیرین. قیمت این ابزار ۸۰۰ دلاره که من در این جا میخوام رایگان بهتون ارایه بدم. یک ابزار فوق العاده خوب و ارزشمند ولی رایگان. بله درست شنیدین. ۱۰۰٪ رایگان بدون پرداخت حتی یک ریال! ولی چطوری؟
رتبه ترافیک الکسا به چند دلیل مهم است. این امکان را به شما می دهد تا ببینید که چگونه محتوای شما نسبت به سایر سایتها عملکرد دارد. اگر رتبه ترافیک الکسا شما در حال بهبود است ، می توان
سلامناظر به دعوت جناب «ن.ا» در وبلاگ «نون و القلم و ما یسطرون» که طرح بسیار جالبی را کلید زدند و دوستان دیگری که بنده رو دعوت کردند، بسم الله...همین ابتدا عرض کنم تعداد وبلاگهایی که بنده میخونم نسبتا کم هست اما بنظرم بسیار ارزشمندند.دو معیار اصلی این پویش محتوای مفید و اثرگذاری روی مخاطب(تعامل با مخاطب) بوده. بر این اساس، از نظر بنده بهترین وبلاگ ها به شرح زیر است: (ترتیب وبلاگها از قاعده خاصی پیروی نمی‌کند)پیشاپیش بابت دیرشدن انتشار مطلب عذر
حدیث دوست نگویم مگر به حضرت دوست

آشفته بازار کتاب واقعا به شکل ناعادلانه ای دارد مولف ایرانی را از گود خارج می کند.
معلوم نیست چرا وزارت ارشاد ناشران سوداگری مثل میلکان را که فقط کتابهای خارجی بنجل ولی پرفروش منتشر می کنند وادار به گرفتن کپی رایت نمیکند؟ 
البته این هم پایان ماجرا نیست. نشر هوپا همین کتابهای بنجل را با کپی رایت منتشر می کند.
بگذریم.
در این وانفسا بنده و چند دوست دیگر برای ترویج مطالعه آثار فارسی یک حلقه راه انداخته ایم با نام
بر اساس طبقه بندی آبراهام مازلو، نیازهای انسان به 2 دسته تقسیم می گردند که شامل نیازهای زیستی، نیازهای ایمنی و امنیت، نیازهای اجتماعی، احترام و شکوفایی می باشد. می توان دید که نیازهای اجتماعی یعنی نیازهای مربوط به وابستگی به جمع، در این طبقه بندی جای دارد. بدین ترتیب نیاز مردم برای حضور در فضاهای جمعی و ارتباط با دیگران و اهمیت این موضوع را به خوبی می توان درک نمود.
یک مکان سوم با تعامل اجتماعی شخصیت می یابد. وقتی که مردم با یکدیگر جمع می شون
ساخت کپشن های فوق العاده

کپشن چیست
کپشن در واقع متنی است که در زیر یک پست اینستاگرامی به نمایش در می‌آید. این کپشن می‌تواند تا ۲۰۰۰ کاراکتر (حرف) طول داشته باشد و از شکلک‌های مختلف در آن استفاده شود. به علاوه، شما می‌توانید تا ۳۰ هشتگ مختلف را درون کپشن قرار دهید. البته این بدان معنی نیست که تا می‌توانید از شکلک و هشتگ در کپشن خود استفاده کنید. بلکه لازم است کپشن خود را به نحوی بنویسید که بتواند توجه مخاطب را جلب کند، خواندن آن آسان باشد و م
کارت کسب‌و‌کار یا این که کارت ویزیت (Business Card) به لهجه معمولی ابزاری برای معرفی شما و پلی برای ارتباط سایرافراد با شماست . تنها وظیفۀ کارت ویزیت همین است؛ نه بخش اعظم و نه کمتر . کارت ویزیت قرار نمی‌باشد نظیر آگهی تلویزیونی یا موشن‌گرافیک خدماتی را معرفی کند، بلکه قرار می باشد اطلاعات شما را به‌عنوان فرد یا نمایندۀ یک کسب‌و‌کار، در ساده‎ترین و دردسترس‌ترین شکل ممکن در اختیار مخاطب قرار دهد . 
پل‌های ارتباطی که روی کارت ویزیت می‌نویسید
کارت کسب‌و‌کار یا این که کارت ویزیت (Business Card) به لهجه معمولی ابزاری برای معرفی شما و پلی برای ارتباط سایرافراد با شماست . تنها وظیفۀ کارت ویزیت همین است؛ نه بخش اعظم و نه کمتر . کارت ویزیت قرار نمی‌باشد نظیر آگهی تلویزیونی یا موشن‌گرافیک خدماتی را معرفی کند، بلکه قرار می باشد اطلاعات شما را به‌عنوان فرد یا نمایندۀ یک کسب‌و‌کار، در ساده‎ترین و دردسترس‌ترین شکل ممکن در اختیار مخاطب قرار دهد . 
پل‌های ارتباطی که روی کارت ویزیت می‌نویسید
نشریه جهانی دیلی‌میل: هرکس ادعا کند #اسلام یعنی #داعش؛ فهمی از آیات قرآن ندارد.
قرآن برخلاف تجاوزگری های داعش است. هرکس ادعا کند اسلام [همان] داعش است و قرآن دستور ظلم به اسیران داده است؛ معلوم میشود چیزی در مورد قرآن نمیداند.
در حقیقت قرآن در سوره نور آیه ۳۳ صراحتا فرموده است: و کنیزان خود را در شرایطی که تمایل به پاکدامنى دارند؛ بخاطر متاع دنیا به زنا وادار مکنید! و هر کس [برخلاف دستور خدا] کنیزان را به زور وادار [به زنا] کند؛ [توبه کند] در حقیق
واقعا روزگار عجیبی شده دیگه خبری از فیلم خوب نیست اگرم باشه مخاطب نداره... روز چهارشنبه ای رفته بودم به تنها سینمای هنر و تجربه شهرمون دریغ از یک مخاطب ... فیلم به واسطه حضور تنها یک نفر اکران شد! تا آخر نشستم. فیلم پنج رو دوست داشتم. پر بود از صحنه هایی که از دوران بچگی بخاطر داشتم و انگار از اون روزها ،هزار سال گذشته و نیست شده اند. کاش کمی حمایت میشدند این فیلم ها و سینماهایی که اسم سنگین هنر و تجربه رو به دوش میکشند.
از اونجایی بگم‌ که
دو بار تو بیان وبلاگ زدمو پاک کردم و تعداد پست هام از سه تا بیشتر نرفت
و دلم‌ نرفت برای بیشتر نوشتن 
من وبلاگ‌نویس قدیم بلاگفام 
با محیط اینجا اُخت نشدم 
زدم بیرون 
.
.
ولی برگشتم 
این‌بار دلم نوشتن خواست 
حرف زدن خواست 
بی مخاطب با مخاطب 
چه فرقی میکند 
سری که درد میکند برای نوشتن 
دلی که تنگ‌است برای نوشتن 
مینویسد و یک آخیش میگوید 
که نگذاشت حرف هایش بیخ گلویش بماند و رو به خفگی برود  

قابل توجه مخاطب وبم که پیام میذارن و انتقاد میکنن چون عقیدشون اینِ که نباید همش تعریف کرد:)و زحمت میکشن در حفظ تعادل بنده.زیباترین جمله ای که میتونستم بشنوم تو عمرم این بود؛همکار گرام اومده داره حرف میزنه باهام یهو میگه:خانم پورابراهیم،من مقابل شما که حرف میزنم مراقبم هرچیزی نگم،از مردا مردترین،آدم روش نمیشه هرچیزی بگه...طفلی کلماتشو قورت میدادمخاطب گرام منتظر انتقاد شما هستم:))
چهار سال پیش که خوابگاه آمدم پر از احساس‌های متناقض بودم، احساس هیجان و ترس و گنگی هیجان‌زده از سبک جدید زندگی و استقلالترس از آدم‌های جدید و تعامل، ترس از مشکلات و ناسازگاری‌ها
 من آنقدر خوش‌شانس بودم که چهارسال خوبی با آدم‌های فوق‌العاده‌ای داشتم. پر از تجربه‌های خوب بود، آنقدر که ناراحتی‌ها و تنهایی‌ها کمرنگ شود
خوابگاه تنهایی داشت اما پر بود از کشف و تجربه‌های جدیدی که لازم بود بگذرانم، خوابگاه یادم داد صبور باشم و با آدم‌ها
بازاریابی دیجیتال مجموعه ای از فعالیت هاست که در کنار هم باعث رشد و توسعه کسب  کار شما می شوند.فعالیت در شبکه های اجتماعی بخش مهمی از بازاریابی دیجیتال است. شما باید مزایا و مشکلات هر شبکه اجتماعی را بشناسید و بر اساس آن مناسب ترین شبکه اجتماعی را برای کسب و کار خود انتخاب نمایید و این قطعا به معنی تنها فعالیت در یک کانال و نادیده گرفتن سایر شبکه های اجتماعی نیست.منظور از مدیریت شبکه های اجتماعی مدیریت تعامل های آنلاین و تولید محتوای مناسب ب
خدایا این داستانهای تعطیلات سال نو رو تموم کن ما برگردیم سر خونه زندگیمون.

کاش مثل ایران یهو 15 روز تعطیل میشد ادم تکلیفش رو میدونست و جمع میکرد مرفت اروپایی جایی.
الان تعطیلات من از فردا شروع میشه. سان و آو بیچز.
همه اومدن سر کار من میرم.
فاک.

اون وسطا سه روز تعطیلی داشتم ولی یه سفر دو روزه فقط رفتم اون هم ویستلر فقط.

بگذریم.

دیشب یه فیلمی دیدم،

اسمش بود marriage story
بچه ها حتما حتما حتما ببینینش

خیلی قشنگه.

درباره یه زن و شوهر هست،
که اولش
ارسال مخاطب در تلگرام
آموزش اشتراک گذاری یا ارسال مخاطب تلگرام برای سایر کاربران
تلگرام از قابلیت های فراوانی برخوردار است و یکی از این قابلیت ها ارسال شماره تماس های ذخیره شده در گوشی به صورت مستقیم و بدون نیاز به کپی کردن به دیگران میباشد به طور مثال ، اگر قصد دارید اطلاعات تماس یکی از دوستانتان را به دوست دیگر خود ارسال کنید ، اگر هر دوی آن ها اکانت تلگرام فعال داشته باشند، می توانید توسط تلگرام ، این کار را انجام دهید .
این نکته را باید د
تعامل با خوانندگان شما برای تجارت آنلاین و برندسازی شما بسیار مهم است. بسیاری از وبلاگ ها / مقالات می توانند به صورت روزانه نوشته شوند و به امید داشتن ردپای تجاری بیشتر در وب سایت های مختلف ارسال شوند. اما اگر مشتریان و خوانندگان بالقوه وقت خود را در صفحات شما نگذرانند و آنها …The post جذب خوانندگان آنلاین: آیا این پنج نکته مهم را مرور کرده اید؟ appeared first on باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب.
via باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب https://ift.tt/2A5abyW
مشاهده مطلب در ک
سلام خدمت همه مخاطبین
داستان برای بار چهارم رفت روی بازنویسی ، این بار بار آخره و دیگه باز نویسی نمیشه تا یک نسخه اش در اختیار دوستان به صورت مجازی و رایگان قرار بگیره تا بازخورد های شما رو دریافت کنه
داستان توی اولین نوشتن خیلی غیرواقعی بود ولی الآن بهتر شده و واقعی تر و عینی تر شده
انجمن متخصصان اهل قلم باافتخار رمان "دیدارتقدیر|به قلم سحرصادقیان"را در رده ی اول پرطرفدارترین رمان سال99معرفی میکند
باافتخار می گوید:
این رمان درسال های متوالی دارای بیشترین بازخورد میباشد
بی شک درسال1400همچنان دربین رمان های پر طرفدارخواهدماند
و جلد دوم آن طرفداران بیشتری جذب خواهد کرد
ویدیو ی این رمان در اینستا منتشر شد
@roman_98iia
در این نوشته می خوام ابزاری معرفی کنم بهتون که به کمکش در الکسا رتبه میتونین بگیرین. قیمت این ابزار ۸۰۰ دلاره که من در این جا میخوام رایگان بهتون ارایه بدم. یک ابزار فوق العاده خوب و ارزشمند ولی رایگان. بله درست شنیدین. ۱۰۰٪ رایگان بدون پرداخت حتی یک ریال! ولی چطوری؟
رتبه ترافیک الکسا به چند دلیل مهم است. این امکان را به شما می دهد تا ببینید که چگونه محتوای شما نسبت به سایر سایتها عملکرد دارد. اگر رتبه ترافیک الکسا شما در حال بهبود است ، می توان
معتقدان به تناسخ بر این باورند که روح پس از ترک جسم بواسطه مرگ ،بار دیگر به دنیا باز میگردد تا بازخورد اعمال دوره قبلی حیات خود را دریافت کند.یعنی روح در بدن جدید،پاسخ هر آنچه در زندگی قبلی کرده است را در زندگی جدید میگیرد(پاداش یا کیفر) و این روند بصورت مستمر در دوره های مختلف تولد و مرگ تکرار میشود تا روح از همه ناپاکی ها خارج شود.در باور معتقدین به تناسخ،روح جسم میزبان را خودش انتخاب میکند و این انتخاب بر اساس نیازمندی روح به طهارت و پاکی د
جوسازی یا پروپاگاندا گونه‌ای ارتباط است که در آن، اطلاعات هماهنگ و جهت‌دار برای بسیج افکار عمومی از طریق تبلیغات سیاسی پخش و فرستاده می‌شود. تبلیغات سیاسی شکلی از ارتباط است که هدف آن نفوذ بر گرایش یک جمع یا جماعت به موضع و دلیل دلخواه مبلغ سیاسی است. پروپاگاندا برخلاف تهیه اطلاعات غیر جانبدارانه، در اصلی‌ترین معنای خود، دادن اطلاعات با هدف نفوذ بر مخاطب است. در این راستا، اغلب اوقات، واقعیت‌ها به‌طور گزینشی بیان و بازنمایی می‌شوند (د
گروه یاب واتساپ مکانی برای چت و گپ و گفتگو است و شما برای پیدا کردن دوستان خوب میتونید از این گروه یاب استفاده کنید و عضو گروههای اون بشین.
این گروه یاب تونسته با کمک گرفتن از بهترین تکنولوژی روز دنیا به تبلیغ گروهها و کانال های واتساپی بپردازه و در این خصوص از هیچ قدرتی دریغ نمیکنه و شما هم با این لینکدونی واتساپ همراه بشین.
شما میتونید لینکتون رو به ما بدین و بعد شاهد افزایش ممبر اون باشید که معجزه میکنه ، همین که لینکتون رو میزارین کانال ما
آری به حکمِ دستورِ خدا
من به زندگی بعد از تو و عاشورایت
وادار شده ام...
درست که خیری در زندگی بعد از شهادتِ تو نیست
ولی حسین جان من فقط برای تو زندگی می کنم
ببین مرا باز...
#دنیایِ_ بی حسین_ به دردم_ نمیخورد
#پناهیان
#یاحسین _حان
#یارقیه _جان
لوکال بیت کوینز (LocalBitcoins) یک شرکت استارت آپی است که در هلسینکی در فنلاند قرار دارد. خدمات آن شامل تسهیل معاملات بیت کوین
بدون در نظر گرفتن واحد پول محلی می‌باشد. کاربران تبلیغات خود را در
وبسایت قرار می‌دهند و در آنجا می‌توانند نرخ خود را برای خرید و یا فروش
بیت کوین تعیین کنند. سایر کاربران این آگهی ها را می‌بینند و اگر مایل
باشند می‌توانند ملاقاتی را با شخص فروشنده برای خرید بیت کوین با پول نقد
یا پرداخت آن بصورت آنلاین از طریق بانک، ت
خودت شاید نمیدانی چه کردی با دلم اما دل یک آدم سر سخت را بردی ، خدا قوت!
سید تقی سیدی 

پ.ن: وجود مخاطب خاص برای این شعر رو قویا تکذیب میکنم (اوشون نیومده:)  ) ، فقط چون اگر روزی کسی بود یقینا مخاطب این شعر خواهد بود منتشرش کردم! :)
یه اقای محترم ایرانی هست،
که همین جا زندگی میکنه
زن و بچه ها داره
ادم خیلی دوست داشتنی سالم و خوبی به نظر میرسه

فقط من نمیفهمم چرا دوست نداره من با خانمش اشنا بشم!

به نظرم توی رابطه سالم و رابطه ای که ادمها به هم اعتماد دارن مرد تقریبا همه جهان رو به خانمش معرفی میکنه چون خانمش هم جزوی از وجودشه.
برام فقط عجیبه.

اختلاف سنی من و خودش و خانمش فکر کنم خیلی کم باشه. 
یعنی چند سال که هیچی نیست.

در کل برام عجیبه.

یعنی چطور ممکنه خانم یه همچین مر
یک نویسنده خوب ، که خواستار توجه و اینترکشن بین خود و خواننده است ، و می خواهد که بحث و دیسکورس نوشته هایش با مخاطب مسیر بعدی نوشته را معین و تعیین کند هیچ گاه چنین نمی گوید که:
کنار همه این ها گذرم به آدم های عجیب هم افتاده که هر نوشته ی احساسی و عاطفی من را مصادره به مطلوب ذهنیت های خودشان کرده اند و هرطور در توانشان بوده خواسته اند خودشان را جای مخاطب خاص این نوشته های بی نوا جا بزنند و از هیچ کوششی دریغ نکرده اند.سال هاست که به انواع مختلف ذه

Kelly Bonyata مشاور شیردهی میگوید: درد سینه ها بعد از شیر گرفتن در هر جای پستان ، از جمله آرئولا یا نوک پستان رخ می دهد.
درد در یک یا هر دو سینه ایجاد می شود ، که اغلب اوقات چند روز بعد از اتمام دوره ی شیردهی به اوج می رسد و سپس به آرامی کاهش می یابد.
احتمالا سینه ها بعد از شیر گرفتن کودک ، متورم می شود یا در آن ناحیه احساس سفتی دارید و همچنین ممکن است تب کنید.
نشت شیر ​​از نوک سینه ها به خصوص هنگام دوش گرفتن ، شنیدن گریه ی فرزند یا کودک دیگر و همچنین اص
اگر از شغل تان ناراضی و دلسرد هستید و می خواهید شغل جدیدی پیدا کنید، ابتدا باید ذهنیت درستی در مورد موفقیت خودتان داشته باشید و برای توسعه ذهنیت درست برای شروع مصاحبه توام با اعتماد به نفس و اشتیاق سه روش را بیان کردیم. در مقاله پیش رو سه روش ذکر شده است:             ۱. حلقه های بازخورد منفی را با واگویه مثبت جایگزین کنید. همه ما افکار منفی در ذهن مان داریم؛ افکاری که در آن خودمان را تقبیح می کنیم. ما بدترین دشمنان خود هستیم. خود دوست داشتنی ما ر
سلام 
امروز تو گروه واتس آپی که عضو بودم یه مطلب و راجع به نقد یه کلیپ گذاشتم ،که با واکنش قابل تعملی از طرف برخی کاربران روبرو شدم . (البته اولین باری هم نبود که با این نوع واکنش ها مواجه می شدم)
موضوع فیلم از از این قرار بود که یه فردی سر نوشابه های شیشه ای رو باز می کرد و داخلشون یه چیزی میریخت . کاربری که این کلیپ رو گذاشته بود ادعا می کرد داره مواد آلوده به ویروس کرونا رو به نوشابه ها اضافه می کنه .
ربطش دادم به مطلبی که چند وقت قبل تو فضای مجا
یکی از کلیدی ترین صفحه ای که هر وبلاگ نویس می تونه داشته باشه، یه صفحه هست که مخاطب بتونه در فضایی کاملا خصوصی حرفش رو به مدیر وبلاگ بزنه. امّا در کمال تعجّب بعضی از وبلاگ نویس ها چنین صفحه ای ندارن حتّی امکان نوشتن دیدگاه بصورت خصوصی توی مطالب هم غیرفعال کردن.
خیلی وقت ها یه حرفی، مطلبی، تذکری، نکته ای باید در فضایی خصوصی رد و بدل بشه. اگه شما جزو کسایی هستی که این امکان رو غیر فعال کرده، برای احترام به مخاطب هم که شده این امکان رو فعال کن :)
سلام 
بعداز هفته ها دوری از وبلاگ نویسی دوباره برگشتم چون واقعا برنامه هایی مثل اینستاگرام و فیس بوک نمیتونن جای وبلاگ نویسی رو پر کنند، چون تو وبلاگ میتونی آزادانه تر حرف دلت رو بزنی و از کاربرهایی ک تو رو نمیشناسن توقع تعامل و همزبانی داشته باشی، و همواره مشتاق نظرات سازنده و دلشنین دیگر کاربرها باشی.
امیدوارم بتونیم با هم بیشتر تعامل کنیم...
برندها و صنعت های مختلف جهت معرفی بهتر و همچنین ایجاد ارتباط بهینه مابین مخاطب های تبلیغ ومحصولات و خدمات خود به عنصری در طراحی گرافیک روی می آورند به نام کاراکتر یا شخصیت.به عبارتی طراحی کاراکتر، هنر برقراری ارتباط میان داستان و تصویر شخصیتی است که همگام و همراه با یکدیگر می توانند پیامی را به مخاطب خود انتقال دهند.

ادامه مطلب
تعامل فرهنگی با موسسه چشمه های حکمت ویژه نهمین جشنواره رضوی توضیحات کامل در مورد شیوه نامه جشنواره 
و نحوه ثبت نام و ورود به سیستم همراه با مراحل مقدماتی برای شرکت کنندگان و معرفی کتابهای بخش کودک 
در مسابقه نقاشی و بخش نوجوان و جوان و بزرگسال به صورت مکتوب ، اینترنتی ، معرفی کتاب ، پویش مجازی 
برای تمامی سنین و استقبال پورشورسرکار خانم نوری و همکاران ایشان از شرکت در مسابقه رضوی ، قرار بر این شد که
مسابقه نقاشی و مکتوب و اینترنتی در موسسه
ویژگی های یک لوگو خوب و حرفه ای چیست؟
در این مقاله در مورد اینکه ویژگی های یک لوگو خوب و حرفه ای چیست؟ می‌پردازیم:
۱- منحصر به فرد بودنیک لوگو حرفه ای سریع و بلافاصله توسط مخاطبان در میان هزاران لوگو تشخیص داده می‌شود و این به دلیل منحصر به فرد طراحی شدن آن است. یک لوگو نباید کپی باشد و کپی کردن از آن نباید کار ساده ای باشد.۲- به کار بردن نام تجاری در لوگوهر چند که لوگو طرح و شکل منصور می باشد اما در نظر بگیرید که لوگو باید نام تجاری را نیز معرف
احساس می کنم چند وقتیست که نوشته هایم اسیر چهارچوب ها و قواعد شدند.قواعدی که اجازه نمی دهند مثل قبل راحت تر بنویسم.نمی دانم خوب است یا بد؟ شاید خوب چون هرچیزی را نمی نویسم و ساعت ها جملات را کنار هم می نشانم و هی با خودم می گویم یعنی منظورم را به مخاطب رساندم یا نه...شاید بد چون شدم خانم ناظم نوشته هایم و هی ازشان غلط های الکی میگیرم.اسارت نوشته هایم  را وقتی فهمیدم که بارها می نویسم و پاک می کنم.هربار از اول می خوانمش و می گویم نه نشد..نه انگار مف
مطمئنا هر وبلاگنویسی در نوشتن اولویت اصلیش خودشه
هر چی به اینجا نگاه میکنم میبینم اینجا برای من اون چیزی که باید باشه نشده و نکات منفیش برام بیشتره
با حفظ احترام به مخاطب های اینجا ترجیح دادم حذفش کنم وقتی قرار نیست سودی به من برسونهبعدانوشت:دیدم شاید بی ادبی باشه کامنتا بسته باشه و مخاطب هم حرفی داشته باشه به همین جهت بازش کردم

حضور موثر اولیا در کنار مربیان و دبیران بی شک در رشد و بالندگی دانش آموزان نقش بسزائی دارد و این همکاری و تعامل  به حل بهتر مشکلات دانش اموزان و شناسایی هرچه دقیق تر خصوصیات و توانایی های آنها و فراهم نمودن زمینه مناسب برای رشد و ترقی هرچه بیشتر آنها کمک می نماید .به این  جهت برآن شدیم تا بستری را برای تعامل و آشنایی بیشتر اولیا با دبیران و هنرآموزان فراهم نمائیم 
19 آذر 98
شعار ما
هر فرزند نوائی
                  یک شهروند  شاد  هدفمند  و مسئ
با سلام و عرض تسلیت ایام حزن آل الله -علیهم السلام-
مخاطبان فاضل و خوانندگان ارجمند؛ با توجه به اینکه چهارماه از راه اندازی این وبلاگ می گذرد، لازم است که بازخورد گیری مناسبی از نظرات خوانندگان محترم و فاضل به عمل آید.
هدف از این وبلاگ، همان هدفی است که در نگارش کتب و مقالات دنبال شده است. وبلاگ به دنبال ایجاد فضایی برای اندیشیدن جدی تر (به نسبی بودن این معیار توجه داشته باشید) درباره مبانی و مباحث علمی در عرصه فقه و اصول و فلسفه و علوم قرآنی د
ده‌ها پله پائین‌تر از «هیچ»!(نکته)

«پیشرفت و آینده کشور در سایه تعامل با دنیاست یا تقابل»؟! این پرسشی بود که دیروز آقای روحانی در مراسم آغاز سال تحصیلی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی در دانشگاه تهران مطرح کردند و در پاسخ به این پرسش، گفتند: «41 سال است ما هنوز به جواب روشن و قاطع در کشور نرسیدیم. یک عده می‌گویند تعامل سازنده باید داشت و عده‌ای دیگر عنوان می‌کنند که باید به سمت تقابل مستمر و دائم برویم»! جناب رئیس‌جمهور توضیح ندادند که چه کس
عصبانیم 
به معنی واقعی کلمه خشمگینم  و نهایت کاری که از دستم بر میاد نوشتن دیواره
جدیدا بیشتر  گریه هام از شدت عصبانیته و قشنگ از افسردگی منتقل شدم به عصبانی بودن حس میکنم. و خب بر عکس مورد قبل به خودم حق میدم. عصبانی باش عزیزم، عصبانی باش‌. حق داری عصبانی باشی. یه روز همه شونو جر میدی فدات شم، با خیال راحت عصبانی باش
.
پ.ن: از اشتباه گرفتن وبلاگ با ایسنتا هم منتقل شدم به اشتباه گرفتنش با توییتر:)) 
گ
پ.ن۲: استثنائا مخاطب خاصی ندارم و طرفم خیلیان
دوستان عزیز اگر شما هم مثل من از قیمت آنتی ویروسی که در پایین صفحه گذاشته شده حیرت زده شده اید کافیست یک سری به سایت ارتباط گستر پرشیا بزنید و با اطمینان خرید کنید البته من نه دلال هستم نه ربات و نه هکر و غیره قیمت پایین این محصول بنده را وادار به انجام این کار نمود این تخفیف فقط تا بیست و پنج ساعت دیگر فعال است.
www.egp.ir
طراحی کاتالوگ چگونه است؟
پس از اینکه شما تصمیم به چاپ کاتالوگ بگیرید، نوبت به طراحی کاتالوگ می رسد که بهتر است که کاتالوگ ها توسط یک طراح گرافیک  طراحی و پیاده سازی شود تا علاوه بر زیبایی از قرار گرفتن تک تک المان ها و استفاده مناسب از رنگ ها مطمئن شوید. این مورد موجب می گردد که کاتالوگ شما در ذهن مخاطب بهتر جلوه کند و آن را بیشتر دوست داشته باشند.
طراحی کاتالوگ چگونه است؟
پس از اینکه شما تصمیم به چاپ کاتالوگ بگیرید، نوبت به طراحی کاتالوگ می رسد که بهتر است که کاتالوگ ها توسط یک طراح گرافیک  طراحی و پیاده سازی شود تا علاوه بر زیبایی از قرار گرفتن تک تک المان ها و استفاده مناسب از رنگ ها مطمئن شوید. این مورد موجب می گردد که کاتالوگ شما در ذهن مخاطب بهتر جلوه کند و آن را بیشتر دوست داشته باشند.
*✅ راه و روش‌تعامل‌با‌مردم از دیدگاه قرآن مجید.*
سوره مبارکه حجرات
*فَتَبَیَّنُوا:*
اهل تحقیق و بررسی 
 قبل از اینکه سخنی بگویید، خوب در باره آن تحقیق کنید.
*فَأَصْلِحوُا*
اگر بین دوستان و آشنایان شما  کدورتی هست، میان ایشان صلح و سازش برقرار کنید و خود نیز اهل صلح و سازش باشید.
*وَأَقْسِطُوا:*
عادل باشید و براساس حق قضاوت کنید و در اجرای حق، میان دوست و آشنا با غریبه فرقی نگذارید.
*لَا یَسْخَر:*
دیگران را مسخره نکنید، مردم‌ و‌ اقوام گوناگون
هوراا مقاله م مورد تایید کارفرما بودد
اما می خواستم من باب رابطه حرف بزنم.
روابط آدم ها با همدیگه یه جوریه که هرکس بیشترین دقت رو داشته باشه روی خودش و عکس العمل هاش بهترین روابط رو خواهد داشت، در مقابل تنها ٤٠درصد توجه خودتون رو به رفتار مخاطب اختصاص بدین. این کار بر افزایش خود آگاهی باعث بالا رفتن سطح کیفیت روابط شما میشه. 
خیلی پیش اومده در یک موقعیت مشابه یک عکس العمل تکراری از خودتون نشون بدین که از انجامش پشیمان باشین. اگر در هنگام برخو
این روزا درسته همش خونه ام بیرون نمیرم و این دلیل بر این نیست که بیکار بشینم به فکرم زد بیام یکم دو دوتا چهارتا کنم ببینم حاصل این یسالم چی بوده !و باید توی آخرای سال اهداف یسالمو مشخص کنم تا بتونم به خیلی چـیزا برسم :)) حس میکنم سال ۹۹برام یسار بسیار دشواره اینقـــدر دشوار که حس میکنم یکم باید صبوری کنم برای این روزای مونده از۹۸حساب کتاب کنم !!
یه سوال من مخاطب خاموشم دارم عایا :)) ؟؟
میشه روشن شید؟ 
نه نه. نمی‌خواهم راجع به این سیستم بلاگدهی صحبت کنم. بحث جدی است؛ بحث واقعا بر سرِ بیان است. بر سرِ اینکه چرا انسان فکر می‌کند باید خودش را توضیح دهد. از عینی ترین مسائل تا ذهنی ترین آنها را. چنانچه می‌بینیم امروزه بخاطر شبکه های مجازی اوضاع بیان بیداد می‌کند، اما من هرچه فکر می‌کنم هیچ نتوانستم تخیل کنم که زمانی انسانی بوده که هیچوقت احتیاجی به بازگو کردن خود پیدا نکرده باشد. اما آیا هر کس باید خودش را شبیه دیگران ابراز کند؟ آیا این یکی ا

آیا به راستی این مهم می تواند در شکوفایی و رشد استعدادهای دانش آموزان به اندازه زیادی مؤثر باشد؟ آیا منظور از محیط آموزشی، صرفا فضای آموزشی است یا گزینه هایی دیگر هم در آن اثر می گذارد؟ ویگوتسکی یکی از معروف ترین نظریه پردازان رشد شناختی معتقد است: «کنش متقابل میان یادگیرنده و محیط اجتماعی او اهمیت بسزایی دارد.» او بر این باور بود که رشد ذهنی کودکان، عموما به مردمی که در دنیای، اطراف آنها زندگی می کنند، وابسته است و افراد بسیاری از اندیشه

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها